Álláslehetőség: Üzletfejlesztési tanácsadó

A Csongrád-Csanádi Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet üzletfejlesztési tanácsadó munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Vállalkozókkal való aktív kapcsolattartás
  • Egyéni, cégre szabott tanácsadás
  • Üzleti partnerkeresés
  • Rendezvényszervezés
  • Nemzetközi projektekhez kapcsolódó feladatok

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú (egyetemi, főiskolai) gazdasági vagy műszaki orientációjú iskolai végzettség
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás (nyelvvizsga bizonyítvány)
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Jó kommunikációs és kapcsolattartó képesség, kiváló team-munkás
  • Precizitás, flexibilitás

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi projekt megvalósítási, rendezvényszervezési tapasztalat
  • Európai Uniós, innovációs, Erasmus+/COSME/Interreg pályázati ismeretek Nemzetköziesedés, vám-külkereskedelem, innováció, fenntarthatóság területén való jártasság
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Egyéb nyelvtudás
  • Canva, vagy egyéb képszerkesztő program használata
  • Social media platformok hatékony kezelése „B” kategóriás jogosítvány

A pályázat beadásának határideje: 2024. 04. 30.

A munkakör betöltésének kezdete: 2024. 06. 01.

A pályázathoz mellékelni kell:

  • Fényképes szakmai önéletrajzot
  • Motivációs levelet
  • Az iskolai és egyéb végzettségeket igazoló dokumentumokat

A pályázatot az alábbi postai vagy e-mail címre kérjük beküldeni vagy személyesen leadni:
Csongrád-Csanádi Kereskedelmi és Iparkamara
6721 Szeged, Párizsi krt. 8-12.
E-mail: allas@cskik.hu
Jelige: "üzletfejlesztési tanácsadó" álláspályázat

Az alkalmasnak ítélt pályázókat személyes elbeszélgetésre hívjuk be. A pályázatokat bizalmasan kezeljük.