Jöjjön el Kamarai Üzleti Estünkre március elsején!

A Csongrád-Csanádi Kereskedelmi és Iparkamara és az Enterprise Europe Network-Szeged 2025. március 1-jén ismét megrendezi a Kamarai Üzleti Estet, amely idén különleges tematikával várja vendégeit.

A rendezvény középpontjában Kína áll, térségünkben tapasztalható növekvő kínai befektetések, például a BYD megjelenése kapcsán.

Az est során a résztvevők nemcsak Kína gazdag kulturális hagyományaiba és ínycsiklandó gasztronómiai különlegességeibe nyerhetnek betekintést, hanem kiváló lehetőséget kapnak arra is, hogy üzleti kapcsolatokat építsenek.

Hagyományoknak megfelelően az esten sor kerül a Csongrád-Csanád Vármegye Gazdaságáért Díj átadására is.

További információk:

  • Az esemény háziasszonya Dombóvári Vanda, aki elbűvölő személyiségével fűszerezi meg az estét
  • A vacsora alatt az AV Acoustic szolgáltatja a zenei aláfestést, majd a táncolni vágyók számára a Hirtelen zenekar biztosítja a zenét
  • A vacsora nemzetközi és hazai fogásairól Bálint Ferenc, a Hunguest Hotel Forrás világbajnok konyhafőnöke gondoskodik

 

           
Dombóvári Vanda AV Acoustic Hirtelen zenekar Bálint Ferenc            

 

A rendezvénnyel kapcsolatban további izgalmas részletekért kövessék az esemény Facebook oldalát!

Helyszín: Hunguest Hotel Szeged (Forrás) – 6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 16-24.

Regisztráció IDE kattintva!