Kamarai osztályok

Kamarai osztályok 2018-02-21T08:56:25+00:00
I. IPARI TAGOZAT

Tagjai általában gépesített termelést végeznek, céljuk a fogyasztók szükségleteinek kielégítés a legkisebb ráfordítással; jellemzően a cégvezető nem vesz részt közvetlenül a termelés folyamatában; ipari tagozathoz tartozhat még az ipari termeléshez kapcsolódó szolgáltatói tevékenység. 

Tagozati elnök:
Dr. Kőkuti Attila – Tornádó International Kft.

 1. Ipar és ipari szolgáltatás osztály

Osztályelnök:
Kaszás Anikó – Transcommers Kft.

Osztályelnökségi tag:
Takácsné Fekete Piroska – TÉT Szerszám Kft.

 2. Élelmiszeripar és könnyűipar osztály

Osztályelnök:
Fehér Lajos – SZEGEDPACK Kft.

Osztályelnökségi tag:
Dr. Juhász Károly – Szegedi SZEFO Zrt.

 3. Építőipar osztály

Osztályelnök:
Mura Mészáros Zsolt- Délzsalu Kft.

Osztályelnökségi tagok:
Bálint János – Globál 2010 Kft.
Hollós Kamilló – Vidál Kft.
ifj. Hajdú József – H-Fest Kft.
Slyuch György – Útterv Bt.

 4. Közlekedés osztály

Osztályelnök:
Bobkó Attila -TaxiHárom Kft.

Osztályelnökségi tagok:
Nagy Attila – IKESZ Kft.
Kelemen Ferenc – Marostours Kft.
Dr. Majó- Petri Zoltán – Szegedi Közlekedési Kft.

 

 II. KERESKEDELMI TAGOZAT

Tagjai kis- és nagykereskedelmi, vendéglátási tevékenységgel, valamint kereskedelmi ügynöki tevékenységgel foglalkoznak.

Tagozati elnök:
Palotás Sándor – Déli Farm Kft.

 5. Élelmiszer és vegyes nagy- és kiskereskedelem osztály

Osztályelnök:
Bánáti Antal ev.

Osztályelnökségi tag:
Molnár Alajosné – Alföld-Szeged Kft.

 6. Egyéb kereskedelem osztály

Osztályelnök:
Török György – Elzett-Certa Kft.

Osztályelnökségi tagok:
Bacsa Pál – Bacsa Bt.
Németh Lászlóné ev.
Palotás Sándor – Déli-Farm Kft.
Tyukász Mátyás – Bástya Vas-Ép Kft.

 7. Vendéglátás, idegenforgalom, szállodaipar osztály

Osztályelnök:
Nacsa József – Sótartó Kft.

Osztályelnökségi tagok:
Dömsödi Imre – Szentes Séf Szolgáltató Kft.
Hegedűs István – Aranykalász Panzió Kft.
Túri Kámánné ev.

 

 III. SZOLGÁLTATÁSI TAGOZAT

Szolgáltatói tevékenységgel foglalkozó vállalkozásoknak „terméke” általában kézzel nem megfogható, fogadójának mégis értéket jelent. 

Tagozati elnök:
Pataki Andrea – Kontaktia Szolgáltató és Tanácsadó Kft.

 8. Közüzemek, távközlés és informatika osztály

Osztályelnök:
Pataki Andrea – Kontaktia Szolgáltató és Tanácsadó Kft.

Osztályelnökségi tagok:
Fekete Istvánné – Csongrád Megyei településtisztasági Nonprofit Kft.
Lángi Zoltán – MetalCom Zrt.
Makó László – MAKENTEL Kft.

 9. Ingatlanszakmai, gazdasági- és pénzügyi szolgáltatások osztály

Osztályelnök:
Kirizs Tibor – Értő Kft.

Osztályelnökségi tagok:
Nagy Szabolcs – SABWAY Kft.
Kun Tiborné ev.
Kurunczi László – KONTROPORT Kft.
Tímárné Staberecz Teréz – Mérleg Adótanácsadó és Könyvelő Iroda

 10. Oktatási, egészségügyi, kommunikációs, kulturális és más szolgáltatások osztály

Osztályelnök:
Volford László – Step & Vals Consulting Tanácsadó Kft.

Osztályelnökségi tagok:
Deli Zoltán – MAC-LINE Hungary Kiállításszervező Kft.
Pataki Bálint István – CSILLAG Oktatási Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Vér Sándor – Baustudium Kft.

 

 IV. KÉZMŰIPARI TAGOZAT

Tagjai általában önállóan vagy kevés alkalmazottal végzik tevékenységüket, közvetlenül részt vesznek a munkafolyamatban; a hagyományok, a művészeti értékek megőrzésére, az egyéni igények kielégítésére törekednek.

Tagozati elnök:
Török László e.v.

 11. Népi kézműves és iparművész osztály

Osztályelnök:
Szabóné Tóth Hilda e.v.

Osztályelnökségi tagok:
Gálné Nagy Ildikó  e.v.
Héjja Zsoltné e.v. (Aphrodite Szalon)

 12. Lakossági kézműves és szolgáltató osztály

Osztályelnök:
Tombáczné Szemerédi Zsuzsanna e.v.

Osztályelnökségi tagok:
Meszlényi Tamásné e.v.
Ribizsár Péter e.v.
Tóth László e.v.
Traum József – Traum Dental Kft.

 13. Háttérszolgáltatói és ipari beszállítói osztály

Osztályelnök:
Engi Gábor – E-Press Nyomda Nyomdaipari Szolg. Kft