Üdvözöljük a

Tagozatok és osztályok | Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

honlapján!

-

Kamarai rendezvények

<< 2017 Szeptember >>
KeSzeCsüSzoVa
    123
45678910
11121314151617
181920212223
24
252627282930 

Tagozatok és osztályok

 

 

 I. IPARI TAGOZAT

 

Tagjai általában gépesített termelést végeznek, céljuk a fogyasztók szükségleteinek kielégítés a legkisebb ráfordítással; jellemzően a cégvezető nem vesz részt közvetlenül a termelés folyamatában; ipari tagozathoz tartozhat még az ipari termeléshez kapcsolódó szolgáltatói tevékenység.

 

Tagozati elnök:

Dr. Kőkuti Attila - Tornádó International Kft.

 

 1. Ipar és ipari szolgáltatás osztály

 

Osztályelnök:
Kaszás Anikó - Transcommers Kft.

Osztályelnökségi tag:
Takácsné Fekete Piroska - TÉT Szerszám Kft.

 

 2. Élelmiszeripar és könnyűipar osztály


Osztályelnök:
Fehér Lajos - SZEGEDPACK Kft.

Osztályelnökségi tag:
Dr. Juhász Károly - Szegedi SZEFO Zrt.

 

 3. Építőipar osztály


Osztályelnök:
Mura Mészáros Zsolt- Délzsalu Kft.

Osztályelnökségi tagok:
Bálint János - Globál 2010 Kft.
Hollós Kamilló - Vidál Kft.
ifj. Hajdú József - H-Fest Kft.
Slyuch György - Útterv Bt.

 4. Közlekedés osztály


Osztályelnök:
Bobkó Attila -TaxiHárom Kft.

Osztályelnökségi tagok:
Nagy Attila - IKESZ Kft.
Kelemen Ferenc - Marostours Kft.
Dr. Majó- Petri Zoltán - Szegedi Közlekedési Kft.  

 II. KERESKEDELMI TAGOZAT

 

Tagjai kis- és nagykereskedelmi, vendéglátási tevékenységgel, valamint kereskedelmi ügynöki tevékenységgel foglalkoznak.

 

Tagozati elnök:

Palotás Sándor - Déli Farm Kft. 

 

 5. Élelmiszer és vegyes nagy- és kiskereskedelem osztály


Osztályelnök:
Bánáti Antal ev.
 
Osztályelnökségi tag:
Molnár Alajosné - Alföld-Szeged Kft.

 6. Egyéb kereskedelem osztály


Osztályelnök:
Török György - Elzett-Certa Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Bacsa Pál - Bacsa Bt.
Németh Lászlóné ev.
Palotás Sándor - Déli-Farm Kft.

Tyukász Mátyás - Bástya Vas-Ép Kft. 

 

 7. Vendéglátás, idegenforgalom, szállodaipar osztály


Osztályelnök:
Nacsa József - Sótartó Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Dömsödi Imre - Szentes Séf Szolgáltató Kft.
Hegedűs István - Aranykalász Panzió Kft.
Túri Kámánné ev.

 

 III. SZOLGÁLTATÁSI TAGOZAT

 

Szolgáltatói tevékenységgel foglalkozó vállalkozásoknak „terméke” általában kézzel nem megfogható, fogadójának mégis értéket jelent. 

 

Tagozati elnök:

Pataki Andrea - Kontaktia Szolgáltató és Tanácsadó Kft.

 

 8. Közüzemek, távközlés és informatika osztály


Osztályelnök:
Pataki Andrea - Kontaktia Szolgáltató és Tanácsadó Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Fekete Istvánné - Csongrád Megyei településtisztasági Nonprofit Kft.
Lángi Zoltán - MetalCom Zrt.

Makó László - MAKENTEL Kft.

 

 9. Ingatlanszakmai, gazdasági- és pénzügyi szolgáltatások osztály


Osztályelnök:
Kirizs Tibor - Értő Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Nagy Szabolcs - SABWAY Kft.
Kun Tiborné ev.

Kurunczi László - KONTROPORT Kft.

Tímárné Staberecz Teréz - Mérleg Adótanácsadó és Könyvelő Iroda

 

 10. Oktatási, egészségügyi, kommunikációs, kulturális és más szolgáltatások osztály


Osztályelnök:
Volford László - Step & Vals Consulting Tanácsadó Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:

Pataki Bálint István - CSILLAG Oktatási Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Vér Sándor - Baustudium Kft.

 IV. KÉZMŰIPARI TAGOZAT

 

Tagjai általában önállóan vagy kevés alkalmazottal végzik tevékenységüket, közvetlenül részt vesznek a munkafolyamatban; a hagyományok, a művészeti értékek megőrzésére, az egyéni igények kielégítésére törekednek.

 

Tagozati elnök:

Török László e.v.

 

 11. Népi kézműves és iparművész osztály

 

Osztályelnök:
Szabóné Tóth Hilda e.v.
 
Osztályelnökségi tagok:
Gálné Nagy Ildikó  e.v.
Héjja Zsoltné e.v. (Aphrodite Szalon)

 

 12. Lakossági kézműves és szolgáltató osztály


Osztályelnök:
Tombáczné Szemerédi Zsuzsanna e.v.
 
Osztályelnökségi tagok:
Meszlényi Tamásné e.v.

Ribizsár Péter e.v.
Tóth László e.v.
Traum József – Traum Dental Kft.

 13. Háttérszolgáltatói és ipari beszállítói osztály


Osztályelnök:
Engi Gábor - E-Press Nyomda Nyomdaipari Szolg. Kft.